arabeskrap indir |Rap indir | Rap Müzik indir | Türkçe Rap indir | Hiphop | beat indir|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

arabeskrap indir |Rap indir | Rap Müzik indir | Türkçe Rap indir | Hiphop | beat indir|

Rap indir | Rap Müzik indir | Türkçe Rap indir | Hiphop |

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Röportaj: Duman

YazarMesaj
KiRK4_KasiRGa
Admin
KiRK4_KasiRGa

Röportaj: Duman Empty
MesajKonu: Röportaj: Duman   Röportaj: Duman Icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 2:29 pm

SND - selam duman kendini bize anlatabilirmisin. bomba gibi geldin (özellikle kursunlarla) ama ne yüzünü gördük ne hakkinda dogru dürüst biseyler biliyoruz. Herkes merakta kimdir bu duman ne yer ne içer vb..?

Ben manyak adamin biriyim kimilerine göre,yada benim tabirime göre real psikopatim. Lafimi esirgemem. Dünya umrumda degil. Benim için varsa yoksa Kuvvetmira, azili rapci duman gözünün gördügü yanlislara basar lafini. Bu arada eger Sagopa 100 kursunda atsa 100 ünde de yer almak bana farzdir. Ben buyum

SND - hemen soralim duman albüm ne zaman?

Albüm için çalismalar devam ediyor 8 track çoktan bitti, geri kalanlar için acele etmiyoruz çünkü kuvvetmira´nin prensibi sudur: yapilacaksa iyi yapilsin, konusulacaksa iyi konusulsun. Editlemeleri yapacagiz sonra mastering ve geri kalan tüm olaylari prodüktörüm, menejerim, agabeyim MIC CHECK yapacak. Ona güvenim sonsuz. Merak etmeyim rape güzel katkilarda bulunacagiz.

SND - Parçalarinda kimlerden yardim aliyorsun? ve biraz albümden bahsedermisin.

Yardim aldigim kisiler de ailem KUVVETMIRA. Keskinkilic CEZA, SILAHSIZ KUVVET yeter de artar, zaten yardima ihtiyacimiz yok. Biz bize yeteriz. Albümümde Ceza ile KIM NEDEN ÖLDÜ adli sarkimiz var. MIC CHECK ile babalar gibi featuringler var. Back vokalleri de mic check yapti. içime sindi hemde çok.

SND - ve herkesin merak ettigi soru? Yener´le aranizda ne geçti?

Bilir kisi acemi acaba kim YENER ?

SND - hakkinda dönek diye konusuluyor. Bunlar seni rahatsiz ediyormu? Yada onlara söyleyecek biseylerin varmi?

Hakkimda dönek diye konusuluyor bunu çok iyi biliyorum. Ben seneler öncede vardim simdide varim. Fakat herseyin zamani var. Dönek denmesinin nedeni Mic Check´i sevmemem ve arkasindan kimi zaman birtakim laflar etmemdi. Bunun nedeni ise bir takim kisilerin beni Mic Check´e karsi gaza getirmeleriydi. ONDAN UZAK DUR, OLM GEÇ KILIN TEKI, ADAMI YOLDA BIRAKIR O MIC DENEN HERIF, YALAKA felan derlerdi mic check için. Çocukça oldu ama gaza geldim iste. Daha sonra bu kisiler beni feci zamanlarda yari yolda birakti. Bende mic checke telefon açtim ve gelmis geçmis tüm olaylari eksiksiz anlattim. Kendisi sadece güldü. "BOSVER GITSIN HERKES ZAMANINDA DEDI BUNLARI" diye konustu. Hic bekledigim ve anlatilan kötü adami duymadim o telefon görüsmesinde. Ardinda ondan yardim istedim elimden tutmasini söyledim. Hemen ok´ledi. Gel istanbul´a dedi ve yanina gittim. 1 haftada nerdeyse tüm albümü bitirdik. onun hakkinda cimri diyenlere bir sözüm olacak: tek yasayan bir insan her ne kadar adi çok duyulmus biri olsada kimi seylere ihtiyac duyar. Örnek yemek icmek, eglenmek gibi. Mic check in evine gittigimde inanin bana evde kalan bir tabak yemegi beraber iki dilim ekmekle yedik. Tekrar söyluyorum Mic Check melekse ben seytanim sokun kafaniza. Tanimayan bilemez. Zamaninda çok konustum onun arkasindan ama artik konusani affetmem. Ugrasmayin ilk evvela taniyin. Bu konu hakkinda söylemek istediklerim bunlardi. Dönek degilim realim. Suçum buysa asin

SND - senin türkçerapte eskiler dahil favorilerini alabilirmiyim, ve bize su anki "EN" leri söylermisin

Türkçe rap enleri: Alper Aga - Defol Dazlak, Fuat-bu dunyada
silahsiz kuvvet butunuyle ayrica sagopa kajmer pesimist evren melodilerinin hepsi ceza-sitil yönünden süper bir rapper.Hizli kelimeler adami yontar misali hiz yapan bu adami taktir ediyorum

SND - insanlar sagopayla aranda bi benzerlik görüyolar sencede varmi, varsa nedir?

Sagopa´ya benzetmeleri güzel. O bir ilki basardi. Her insanin içindeki nefreti aciga çikardi. Söyleyin bana siz ak sütmüsünüz ? Hiç mi insanlara söyleyemediginiz bir seyler yok. Var tabiiki. Sagopa yüze samari atti. Gercekler = Sagopa ayni sekilde gercekler = Duman. Düsüncelerimiz ayni. Sunuda unutmayin her insanin içinde gizli bir Sagopa Kajmer vardir. Bu bir gerçek

SND - Duman kimle feat. yapmak isterdin?

ol dirty bastard, mystikal, ony x, mic check, fuat, chuck d, sagopa featuringlerde favorilerim. Umarim yakinda büyük ustalarla beraber ayni studyoda azariz, rap yapariz. iste o zaman hersey daha mukemmel olur

SND - her zamanki gibi son söz senin ne söylemek istersin?

Son mesajlarim. Sunu bilin biz hemen mc diye piyasaya atlamadik, bizlere destek verin köstek olmakla bireyere varilamaz. Kimisi bizi çok sert sözlerle suçluyor, kacinmayin, bir rapcinin dilinin kemigi olmaz. Eger olursa rap olmaz. Pop yapmiyoruz. Gerceklerden bahsediyoruz. Gerektiginde desarj oluyoruz. Hissediyoruz. Sunu da bilin mic check sandiginiz gibi birisi degil. Taniyan bilir. Duman & mic check & kuvvetmira ailesi & ceza & fuat ve geride adini unuttugum herkesesevgiler ve saygilar
http://turkcerapmuzik.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Röportaj: Cashflow
» Röportaj: Fuchs
» Qarizma Röportaj
» Dj Akman Röportaj
» Röportaj: Azra