arabeskrap indir |Rap indir | Rap Müzik indir | Türkçe Rap indir | Hiphop | beat indir|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

arabeskrap indir |Rap indir | Rap Müzik indir | Türkçe Rap indir | Hiphop | beat indir|

Rap indir | Rap Müzik indir | Türkçe Rap indir | Hiphop |

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Qarizma'dan eştirilere cvap

YazarMesaj
KiRK4_KasiRGa
Admin
KiRK4_KasiRGa

Qarizma'dan eştirilere cvap Empty
MesajKonu: Qarizma'dan eştirilere cvap   Qarizma'dan eştirilere cvap Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 10:31 am

Millet, Beni Onla Sunla felan kiyaslamayin, sizin elinizden zorla tutupta Beni dinleyinde demiyorum..
herkezin keyfine gore, ben isimi yapip sarkilarimi çikartiyorum gelcegim yere gelmisim beni bilen bilir zaten..
cogu kisi beni havali olarak biliyor, NEDEN HAVALI ? konusmadigim icinmi yoksa msn adresi vermedigim icinmi
özel hayatimda ugrastigim cok sey var misal is güc, zamanim pek olmadigi icin hayranlarima vakit ayiramiyorum..
Beni taniyan kisiler zaten biliyor nasil biri oldugumu onun bunun lafina bakipta bos yalanlara inanmayin
Yakinda Yeni MSN açaçam sirf hayranlarima konusmak icin, benim adima açilan MSN-Adreslerini Kabul Etmeyin !
benden bukadar Dinleyen dinler dinlemeyen'e de saygimiz sonsuzdur..

Saygilarimla
Qarizma
http://turkcerapmuzik.yetkinforum.com

Qarizma'dan eştirilere cvap
1 sayfadaki 1 sayfası