arabeskrap indir |Rap indir | Rap Müzik indir | Türkçe Rap indir | Hiphop | beat indir|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

arabeskrap indir |Rap indir | Rap Müzik indir | Türkçe Rap indir | Hiphop | beat indir|

Rap indir | Rap Müzik indir | Türkçe Rap indir | Hiphop |

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ArabeskRap`in KraLı Dj Ateş bi0

YazarMesaj
KiRK4_KasiRGa
Admin
KiRK4_KasiRGa

ArabeskRap`in KraLı Dj Ateş bi0 Empty
MesajKonu: ArabeskRap`in KraLı Dj Ateş bi0   ArabeskRap`in KraLı Dj Ateş bi0 Icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 3:05 pm

Gercek Ismim Cagri.26 Ekim 1987 Yilinda Tokatta Dogdum ve Hala Tokatta Ikamet Ediyorum.Kucuk Yastayken Bile Muzige Asiri Ilgim Vardi.Elime Gecen Tum Paralarda Kaset Alip Surekli Dinliyordum.Begendigim Parcalari Dinlerken Ise Kesek Bu Parcayi Yapan Kisi Ben Olsaydim Diye Soyleniyordum Icimden.Amacim Herzaman Ilgi Cekecek,Deger Tasiyan Eserler Ortaya Cikarmakti Ama Bunun Icin Hicbir Imkanim ve Bilgim Yoktu.16-17 Ilk Mikrofon Elime Gecmisti,Pc'de Sesimi Kaydetmenin Yollarini Aramaya Basladim ve Buldum.Zaman Gectikce Bilgilerimi Cogalttim,Calisirsam Cok Iyi Olacagimi Dusunerek Calistim ve Istediklerimi Elde Etmeye Basladim.Gerek Dinleyicilerim,Gerek Grup Arkadaslarim Cabalarimin Bana Kazandirmis Oldugu Servetlerdir.Suan Familia Tokat Grubunun BeatMaker'ligini Yapiyorum...
http://turkcerapmuzik.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası