arabeskrap indir |Rap indir | Rap Müzik indir | Türkçe Rap indir | Hiphop | beat indir|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

arabeskrap indir |Rap indir | Rap Müzik indir | Türkçe Rap indir | Hiphop | beat indir|

Rap indir | Rap Müzik indir | Türkçe Rap indir | Hiphop |

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ceza - Kılıcın Ruhu (feat. Sirhot)

YazarMesaj
KiRK4_KasiRGa
Admin
KiRK4_KasiRGa

Ceza - Kılıcın Ruhu (feat. Sirhot) Empty
MesajKonu: Ceza - Kılıcın Ruhu (feat. Sirhot)   Ceza - Kılıcın Ruhu (feat. Sirhot) Icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2009 12:56 am

CEZA)

Alev kormus, düşmansa korkmus. bu ceza kılıcı kılına sokmuş, yorulmuş ,savaşçilar adına savaşan aslan kahpe darbelerle kahraman olundu, yüreklerse taştan. baştan başa kanla suladım her yeri kanıma buladım kılıca kattım terimi, sözumün eğri feri söndu, geri dönmenın zamanı geldi doğruluğun oyunu bu işte kılıcın ruhu.

(Sirhot)

Gel yanıma gel yanıma gel
Gel benimle ol
Kılıcın Ruhu

Gel yanima gel yanima gel
Gel benimle ol
Kılıcın Ruhu

Gel yanıma gel yanima gel
Gel benimle ol
Kılıcın Ruhu

Gel benımle ol
Kılıcın Ruhu

(CEZA)

Gel, yanıma gel, bana bir bak. Korma, düşme, kaçma, yorma gururu kafana çak. yarışalım gözümün içine bak savaşalım. eline kılıcı al yazına başla düşmanlara bir dal. akşam olsa parlassak, karaya atlasak, cigeri patlasak yasak mı var ulan ? haydi dinle bir bak. Fatalrhyme, barış ki sözünü duy, kötüyü oy, rap bizde boy boy, adını koy kovboy olmak kolay yüzyüze savaş her zaman, dikkat et parlamak kolay ! sözüme güvenirim, gözüme güvenirim, özüme güvenirim, kılıca güvenirim, yeri gelir dilimlerim, düsmanı frenlerim.

(Sirhot)

Gel benimle ol
Kılıcın Ruhu

Gel benimle ol
Kılıcın Ruhu

Gel benimle ol
Kılıcın Ruhu

Gel benimle ol
Kılıcın Ruhu
http://turkcerapmuzik.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Killa Hakan - Rap Game (feat. Ceza & Gekko)
» Alaturka Mavzer - Kadıköy Acil Bekler (feat. Ceza & Emre & Ayben)
» Ceza - Med Cezir
» Ceza - Meclis-i Ala
» Ceza - Holocaust